Een doek om verliefd op te worden: Fidella "Amors Love Arrows"!
De ongelijk verdeelde "Love Arrows" die eruit zien als harten, kronkelen wild over de hele doek en toch vormen ze samen een harmonieus en speels patroon.
Een geweldige doek die niet alleen als een pijl het hart raakt, maar ook direct in het oog springt.
Alle Fidella doeken worden 80 cm breed geweven en zijn daardoor zeer geschikt voor peuter- en babydragen.
De stof van de doeken is bijzonder zacht, maar stevig genoeg voor oudere en zelfs zware kinderen. De doeken zijn jacquard geweven en bestaan natuurlijk voor 100% uit biologisch katoen.
De randen van alle Fidella doeken worden genaaid in verschillende kleuren. Dit helpt om de bovenrand gemakkelijk te kunnen onderscheiden van de onderrand. Elke Fidella draagdoek wordt geleverd in een bijpassende opbergtas. Dit maakt het nog populairder, vooral voor verzamelaars.
Kenmerken:
Produkt(en) toegevoegd aan uw winkelmandje.